Kariéra

Naše vize

Kdo jsme? Největší kontaktní centrum v České republice! Staráme se o 1 400 zaměstnanců, a to celkem na 8 lokalitách. V tom, co děláme jsme vážně dobří, našich 56 klientů to může dosvědčit. Nevěříte? Přesvědčte se na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami, přímo k nám.

TOP BRIGÁDA PŘED VÁNOCI ! HOMEOFFICE !

Voláme pro Generali Pojišťovnu a hledáme právě Vás! Potřebujeme zákazníkům Generali sdělit důležité informace a Vy nám s tím můžete pomoci. Zašlete nám Váš životopis a získejte zkušenosti, které v budoucnu velmi oceníte.

Co Vás čeká?

• telefonický kontakt zákazníka - nejedná se o prodej
• Práce s PC

Co nabízíme?

• DPČ i DPP
• pracovní dobu od pondělí do pátku
• provoz linky 8-19 hod (možnost plánování směn)
• moderně vybavené call centrum
• přátelská atmosféra
• po zapracování možnost práce z domova
• praxe v oboru není nutná – vše Vás naučíme na efektivním 3 hodinovém školení

Hledáme:

Lidi se skvělými komunikačními schopnostmi, spolehlivostí a trpělivostí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mečová 335/10, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2021 do 30. 11. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

120-150 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Vendula Pilichová