Kariéra

Naše vize

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Pečuj o stávající firemní klienty Vodafone. Nástup ihned!

Baví tě starat se o blaho zákazníků ? Nechceš si to v práci jen odsedět, ale i strategicky myslet a jít za svým cílem? Teď máš příležitost!

Buď členem týmu Vodafone expertů na stávající firemní klienty a starej se o jejich služby!

Školení startuje 10.5.2021!

Náplň práce

  • telefonický kontakt se stávajícími zákazníky Vodafone,
  • práce s celým portfoliem služeb
  • aktivní práce v interních systémech

Co očekáváme?

  • samostatnost a preciznost
  • super komunikační dovednosti
  • dlouhodobou spolupráci
  • předchozí zkušenosti vítané

Nástup do práce

V květnu proběhne certifikované školení, které potrvá 10 pracovních dní přímo na pobočce Conectart v Brně.

Co nabízíme

  • fixní složka mzdy a neomezené provize!
  • bonus pro nováčka ve výši 9000 Kč
  • HPP s možností zkráceného úvazku
  • HPP ihned ze startu spolupráce
  • práce bez večerů a víkendů
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál 75 Kč- dalších cca 1500 Kč do mzdy!
  • Multisport
  • firemní tarif
  • dotace na telefon
  • odměny za doporučení
  • Shell karta, KFC Karta, slevy na Samsung aj.
  • po zaučení možný home office

Proč my?

Jsme na trhu už leta letoucí, máme zkušenosti a záleží nám na lidech. Máme tu kolektiv všech věkových kategorií. Všichni si tykáme. Unás to není jen o práci 🙂 Mrkni na https://www.borimemyty.cz/

Proč my?

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mečová 335/10, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis Capital

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Veronika Kovaříková