Kariéra

Naše vize

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Fajn práce v call centru, PO – PÁ

Informace o pracovním místě

Nebojíte se oslovit zákazníka?
Máte rádi výzvy?
Učíte se rádi nové věci?
Pak hledáme právě VÁS!

Co Vás čeká?

• telefonický kontakt potenciálních zájemců o pojištění
• práce v zákaznickém systému
• administrativa spojená s hovorem

Co požadujeme?

• schopnosti práce s počítačem
• kvalitní komunikační dovednosti
• certifikace na prodej pojištění výraznou výhodou, ne však podmínkou
• ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

• práci na hlavní pracovní poměr
• stálou pracovní dobu od pondělí do pátku (bez víkendů a svátků)
• nástupní fixní plat 21.500 Kč + 5.000 Kč za docházku
• motivační bonusový systém za dobře odvedenou práci
• moderně vybavené call centrum s přátelskou atmosférou
• po zapracování možnost práce z domova
• skvělá dopravní dostupnost, sídlíme jen 5 min od vlakového a autobusového nádraží

A ještě něco navíc…

• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál 75 Kč/den
• Multisport karta
• Shell karta
• vstup do vybraných ZOO zdarma až pro 4 osoby
• odměna za doporučení nového člena týmu
• a mnoho dalších benefitů...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sladkovského 595, 280 02  Kolín-Kolín IV, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

21500-27000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis Capital

Kontakt

Miroslava Horynová