Volné pozice

„Respektuj pocity lidí kolem sebe, a to i přesto, že pro Tebe nic neznamenají.
Pro ně totiž mohou znamenat všechno.“
Naše vize

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Obchoďák přes telefon pro UP Slovensko!

Umíš komunikovat na úrovni? Nevadí ti telefonovat? A navíc mluvíš slovensky? Pak jsi to ty, koho hledáme!

Up Slovensko rozšiřuje své řady a ty máš možnost stát se součástí týmu specialistů přes palivové karty.

Oslovuj střední firmy a šetři jejich firemní náklady za palivo! Karta je platná nejen na Slovensku, ale i v zahraničí, zároveň za ni nejsou účtované žádné poplatky. Každému se vyplatí!

Směny bez víkendů a státních svátků, pouze do 16:30.

Co bude tvou náplní práce?

Náplň práce:

  • Telefonické oslovování středních firem z naší databáze (nic nehledáš, ani nevoláš nikomu neznámému)
  • Vytvoření nabídky palivových karet
  • Práce v interních systémech

Co od tebe očekáváme?

Výdrž a píli. Nový projekt je komunikačně i produktově náročnější projekt, takže si dej opravdu čas, než všechno budeš ovládat a znát. My to víme a proto ti v začátcích maximálně pomůžeme a vše tě naučíme. Zbytek už je jen na tobě.

Jak se vše naučíš?

Čeká tě proplacené jednodenní školení máš. Školíš přímo u nás, takže se už v průběhu školení seznámíš se svými kolegy a kolegyněmi z projektu.

Co pro tebe máme?

  • U nás nikdy neodejdeš s prázdnou. Proto máš fixní složku mzdy a to od 22 500 Kč! A proč je tam to od?
  • Protože tím to nekončí. Za tvoje super výkony dostaneš i super provize v bonusové složce mzdy. A hádej co? Není žádný strop, kolik si můžeš vydělat. Makáš víc a dostaneš víc! Nejlepší prodejci přes 30 tisíc jen v bonusech!
  • 25 dní dovolené
  • HPP s možností zkráceného úvazku, protože život není jen o práci
  • Pracuješ jen ve všední dny bez večerních směn a bez státních svátků (8-16:30)

Co máme navíc?

  • Stravenky v hodnotě 100 na které ti přispějem 75%
  • Multisport kartu, kterou využiješ všude v ČR a nejen na pohyb!
  • Cafeterie
  • Firemní tarif za hubičku
  • Pitný režim v celém areálu. Kafe, čaj, čokoláda zdarma!
  • Slevy kam se podíváš! CK Fischer, Shell, Samsung, MND aj.
  • Klimatizované prostředí a super dostupnost ze všech koutů Brna i okolí!

Proč my?

Jsme na trhu už leta letoucí, máme zkušenosti a záleží nám na lidech. Máme tu kolektiv všech věkových kategorií. Všichni si tykáme. Unás to není jen o práci 🙂 Mrkni na https://www.borimemyty.cz/

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mečová 335/10, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22500-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Slovenština (výborná)

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis Capital

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Veronika Kovaříková