Kariéra

Naše vize

Kdo jsme? Největší kontaktní centrum v České republice! Staráme se o 1 400 zaměstnanců, a to celkem na 8 lokalitách. V tom, co děláme jsme vážně dobří, našich 56 klientů to může dosvědčit. Nevěříte? Přesvědčte se na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami, přímo k nám.

HLEDÁ SE OBCHODNÍK

Hledáme obchodníka tělem i duší!

Co Vás čeká?

• telefonický a emailový kontakt se stávajícími i novými zákazníky
• aktivní kontaktování firem s možností spolupráce s linkou 1188
• práce s interním informačním systémem a vyřizování administrativy spojené se zákaznickými požadavky

Co nabízíme?

• spolupráci na HPP
• nástupní mzdu 20.000 Kč k tomu propracovaný systém provizí
• 5 týdnů dovolené
• pracujeme POUZE v pracovních dnech, mimo víkendy a svátky
• stravenkový paušál do výplaty - 75 Kč za každý odpracovaný den
• příspěvek na multisport kartu, shell kartu
• možnost občasné práce z domova
• příjemné pracovní prostředí
• pracujeme v dobře dostupné lokalitě 3 minuty pěšky od kolínského nádraží.

Co by Vám nemělo chybět?

• výborné komunikační dovednosti
• příjemný hlasový projev bez logopedických vad
• tah na branku
• uživatelská znalost práce s PC

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sladkovského 595, 280 02  Kolín-Kolín IV, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

20000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis Capital

Kontakt

Miroslava Horynová