Kariéra

Naše vize

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Pasivní zákaznická linka - INNOGY

Staňte se členem týmu specialistů a specialistek pro péči o zákazníka na zákaznické lince. Budete řešit požadavky zákazníka na příchozí lince. Rozvíjejte své komunikační dovednosti a vydělávejte si prací, která Vás bude bavit.

Náplň práce:

  • klientská podpora
  • příjem požadavků zákazníka
  • práce s interní databází a systémy
  • drobná administrativa
  • optimalizace zákazníkových služeb

I bez zkušeností Vás všechno rádi naučíme!

Požadujeme:

  • pokročilá znalost práce s PC
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
  • dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • bezplatné školení komunikačních a prodejních dovedností, které uplatníte i mimo zaměstnání
  • bonusová složka bez maximální hodnoty
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100,-
  • samostatné vedení jednání se zákazníky
  • dlouhodobá spolupráce
  • motivační soutěže i mimopracovní aktivity
  • snadná dostupnost MHD

Benefity pro zaměstnance:

  • horké nápoje (káva, čokoláda, čaj) neomezeně a zdarma
  • multisport karta s možnosti využití po celé ČR
  • sleva do CK Fisher 10%
  • individuální projektové motivační odměny
  • firemní i mimofiremní akce a večírky

Termín nástupu listopad 2020

Místo výkonu práce:

Olomouc - Horní náměstí 1158, Olomouc 779 00

Informace o pozici

Místo pracoviště

Horní náměstí 1158, 779 00  Olomouc-Olomouc, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Conectart člen skupiny Genesis Capital

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Helena Kristová
Horní náměstí 1158
779 00  Olomouc-Olomouc
Česká republika
Telefon: 730 779 977