Volné pozice

„Respektuj pocity lidí kolem sebe, a to i přesto, že pro Tebe nic neznamenají.
Pro ně totiž mohou znamenat všechno.“
Naše vize

Conectart s. r. o. je nejrychleji rostoucí společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu. Stojí za námi investiční skupina KKCG a v současné době jsme jedním z největších kontaktních center v republice. Je nás již více než 1000 a působíme v šesti lokalitách. Pracujeme na 40 projektech pro ty nejvýznamnější společnosti v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, technologií i energetiky. Také provozujeme informační linku 1188 a poskytujeme zákaznickou péči společnostem ve skupině KKCG, jako Fischer, MND a SAZKAmobil.

Jsme stabilní zaměstnavatel, který si zakládá na férovosti jak ve vztahu ke klientům, tak k našim zaměstnancům. Snažíme se kontaktní centrum dělat jinak – otevřená komunikace, lidský přístup, příjemné pracovní prostředí, mnoho zaměstnaneckých benefitů a firemních akcí. Na to, jak to u nás vypadá se můžete podívat na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=JF-J2VWTzvM

Přijďte se k nám podívat a popovídat si o možnostech spolupráce s námi.

Konzultant po telefonu - pojišťovnictví

NABÍDKA PRODUKTŮ POJIŠŤOVNY COLONNADE
Právě pro společnost Colonnade hledáme nové kolegy do našich nových kanceláří v Budějovicích! Přidej se k nám 🙂

Možnost práce i formou brigády, či zkrácených úvazků. Nepotřebujete praxi, vše Vás rádi naučíme.

Co Vás čeká?

Po telefonu kontaktovat zákazníky a nabízet produkty pojišťovny Colonnade
Práce v interních systémech
Optimalizace zákazníkových služeb
Komunikace na profesionální úrovni

Požadujeme:

Český nebo Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
Hlasový projev bez logopedických vad
SŠ vzdělání s maturitou
Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

Nástupní mzda 20 500 Kč + provize
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na mobilní telefon a výhodný zaměstnanecký tarif
Multisport kartu
Práce pouze ve všední dny, bez svátků a víkendů
Práce v centru Českých Budějovic
Zázemí stabilní investiční skupiny KKCG
Příjemné a moderně vybavené pracoviště
Příspěvek za doporučení kolegy až 12 000 Kč
Přátelský kolektiv a spoustu firemních akcí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeronýmova 1678/20a, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 6, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20500-35000 Kč/měsíc

Benefity

Provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

Conectart člen skupiny KKCG

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Jana Šulcová